GAMEZONE KURUÇEŞME

Oyun, eğlence ve keyifli zamanların sıcak mekânı Kuruçeşme’de Gamezone…

Gamezone Kuruçeşme, İstanbul Kuruçeşme’de Kuruçeşme Kahvesi’nin hemen arkasında oyun ve eğlence amaçlı olarak hizmet veriyor. Konsept tasarımı ve uygulaması mekânın müşterilerine sunduğu hizmetlere uygun biçimde tasarlandı.

Mekânın konseptine uygun biçimde hareketli, renkli ve sıcak ortam yaratacak mobilya ve dekorasyon detaylarına yer verildi. Gamezone’da nargile içilen alanlar dışında, tavla, okey, bilardo, atari, play station gibi oyunlar oynanan alanlar yer alıyor. Gamezone’ nun duvarlarında Akıl İşleri Ajansı’nın tasarımı olan, Pop Art tarzını yansıtan üç boyutlu dijital baskı görsellerle neşeli ve dinamik bir etki sağlandı. Bilardo oyunu için uygun hale getirilen mekânlarda bilardo masaları ve oturma alanları bulunuyor. Müşterilerin, kendilerini evinde gibi rahat hissedeceği detaylarla konforlu bir ortam yaratıldı. 

İŞVEREN

Gamezone

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Kuruçeşme, İstanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Mustafa Çavuş, Nagihan Güneşer
YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER