MARMARA FORUM

İŞVEREN

Multi Development Türkiye

MİMARİ HİZMET

Proje Uygulaması

LOKASYON

Bakırköy, İstanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay
Dinamik, çarpıcı ve etkileyici ambiyans…

Garden Office Binası Lobyy bölümü, binaya gelenleri çarpıcı görünümüyle etkiliyor. Marmara Forum Garden Office Binası Lobyy’sinin konsept projesi, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlandı. Uygulama proje aşaması ve uygulaması Yapı Stüdyo Mimarlık tarafından gerçekleştirildi.

Lobby iç cephesi 12 ve 16 metre yüksekliğinde cam paneller ve CNC tavan uygulaması ile oluşturuldu. Cam panellerin yerden tavana uzanan yekpare bloklar halinde hatasız yerleştirilmesi, büyük özen ve titizlik gerektiren bir çalışma oldu. Her bir cam panel üzerine serigrafi baskı tekniği uygulanarak, mekâna hareket kazandırıldı. Sağlanan dinamik görüntü ile etkileyici bir ambiyans yaratıldı.
YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER