RAWDA HOTEL

İŞVEREN

Rawda Hotel 

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulama

LOKASYON

Bakırköy, İstanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay,Cemile Birlik, Funda Türkay
Rawda group' un İstanbul, Bakırköyde yer alan butik oteli, 15 odaya sahiptir. Business otel konseptinde hizmet veren firma, daha istanbula iş için gelen işadamlarına hitap etmektedir. Otel' de ayrıca 1 adet lobi ve karşılama bölümü bulunmaktadır.
Otelin ihtiyaçları doğrultusunda mevut oda planları kullanılarak küçük mahaller için daha faydalı olacak çözümler üretilmiştir. Malzeme seçimlerinde, malzemelerin Uzun ömürlü ve kullanıcı dostu olması etkili olmuştur..
YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER