Mağaza İç mimari projeler

Yapı Stüdyo Mimarlık, tasarımlarını başarıyla uyguladığı projelerde mağaza konsept tasarımlarına yeni ve dikkat çekici bir vizyon katıyor.

Mağazacılık anlayışına vizyoner bir bakış ekleyen Yapı Stüdyo Mimarlık tasarım ekibi, müşterilerinin satış, sunum ve pazarlamaya yönelik istek ve beklentilerine cevap verecek projeye özel tasarımlar üretiyor. Planlama ve uygulama süreçlerinde ürün tanıtımını ve pazarlamayı destekleyen yapı elemanlarının doğru seçimi, fonksiyonelliği ve yerinde uygulanması sayesinde mağaza müşterileri üzerinde satışa yönelik olumlu etki yaratılıyor.

Günümüzde görsel gücün ön plana fazlasıyla çıktığı yadsınamaz bir gerçeklik olarak kabul görüyor. Yapı Stüdyo Mimarlık da, mağaza iç mimari tasarımlarında söz edilen görsel gücün cezbedici bu yanını uyguladığı projelerde etkin biçimde kullanıyor. Hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde, satışa sunulan ürün özelliklerini yansıtan konsepte uygun tasarımları, en yeni teknolojiye sahip yapı elamanları ile uyumlu biçimde birleştiriyor.

Tasarım ekibi, mimarinin insan üzerindeki etkileyiciliğini satış gücüne ekleyen tasarımlar yaratıyor ve bunun için en yeni trendler ışığında hareket ediyor. Doğru ışık kullanımı, doğru yapı ürünü seçimi ve satışı ya da sunumu yapılacak ürün çeşitliliğine göre mağazanın fonksiyonel biçimde planlanması, müşterilerin ilgisini çekmeye yarayacak temel unsurlar olarak en uygun biçimde düzenleniyor. Yapı Stüdyo Mimarlık tasarım ve uygulama ekibinin büyük bir titizlik ve dikkatle yarattığı mağaza tasarımları, bir mağaza alanındaki kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikleri bir arada bulunduruyor.

Yapı Stüdyo Mimarlık; ürün konseptine, çalışanların kaliteli hizmet sunmasına, mağazacılık sunum ve satış özelliklerine uygun tasarımlarla, bir mağazada gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara cevap veren özgün projeler üretmeyi ilk günkü heyecanıyla sürdürüyor. 

MAĞAZA PROJELERİMİZ
Yeni bir projeniz mi var?
Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje Formumuzu doldurmanız yeterli...
YAPI STÜDYO MİMARLIK
İNŞAAT ve PROJE YÖN. LTD ŞTİ

Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. Seba Ofis Bulvar No:21 B12
34396, Sarıyer, ISTANBUL

Tel: +90 (212) 215-6035
Fax: +90 (212) 215-6033
Email: [email protected]