consectetur adipiscing
Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Otel İç mimari projeler

Yaşamsal alanlara kattığı mimari değerlerle kendini kanıtlamış bir marka olan Yapı Stüdyo Mimarlık, otel tasarım ve uygulamalarında da işlevselliği ön plana alan tasarımlar yaratmaya özenle devam ediyor.

Yapı Stüdyo Mimarlık, modern zamanın yaşam alanlarına getirdiği tüm yenilikleri çağın tasarım trendleriyle birlikte uyum içinde kullanarak, otel iç mimari projelerde mekâna değer katan yenilikçi ve vizyon sahibi projeler tasarlıyor ve uyguluyor. Tasarım ve uygulama ekibinin büyük bir titizlik ve dikkatle yarattığı otel tasarımları, otel yaşam alanlarındaki kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikleri bir arada taşıyor.

Son derece özenli çalışan dinamik bir ekibe sahip olan Yapı Stüdyo Mimarlık, süre, maliyet, bütçe, kalite ve dayanıklılık başlıkları altında çok yönlü düşünerek projeleri planlıyor. Yıllar boyunca edinilen deneyim sayesinde, otel iç mimari projelerinde maliyet azaltan projeler gerçekleştirerek, uygulamalardaki uzmanlığını gözler önüne seriyor. 

Otel projelerinin tasarım aşamasında büyük bir dikkatle yapılan bütçe hesaplamaları, uygulama aşamasının son gününe dek işverenleri zora sokacak bir sürpriz yaşatmıyor. Yapı Stüdyo Mimarlık, tasarımı ve planlanması tamamlanan projelerin, uygulama aşamasının planlanan tarihte bitirilmesine büyük özen ve önem gösteriyor.

Tasarım ve planlama ekibi, uygulayıcı şantiye ekibi ile koordineli ve uyumlu biçimde çalışma sergiliyor. Senkronize biçimde hareket eden bu iki ekip, tüm projelerde karşılaşılabilecek problemleri en akılcı ve kolay yoldan çözme becerisini gösteriyor. Böylelikle, ticari olarak kazanç sağlanması son derece önemli otel projelerinde hız ve zamanlama açısından işverene kısa sürede kazanım ortamını hazırlıyor.
Mimari teknik bilgi birikimi ve uzun yılların kattığı deneyim ile Yapı Stüdyo Mimarlık, vizyoner tasarım anlayışını kurumsal hizmet disiplini ile birleştiriyor. Müşterileri için kullanışlı ve karlılık sağlayan işlevselliği yüksek, konforlu otel alanları yaratmayı keyifle sürdürüyor.

OTEL PROJELERİMİZ
Yeni bir projeniz mi var?
Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje Formumuzu doldurmanız yeterli...
YAPI STÜDYO MİMARLIK
İNŞAAT ve PROJE YÖN. LTD ŞTİ

Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. Seba Ofis Bulvar No:21 B12
34396, Sarıyer, ISTANBUL

Tel: +90 (212) 215-6035
Fax: +90 (212) 215-6033
Email: [email protected]