JAFFA VİLLA

İŞVEREN

Özel Şahıs

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı

LOKASYON

Yurtdışı

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Damla Erbay Demirel, Ceren Usta, Nilsu şimşek, Doğan İmamoğlu
Modernlik, estetik ve prestij, aile evinin konforlu sıcaklığında birleşti.

Prestijli projede, iki katlı dubleks apartman dairesinin ferah ve aydınlık uyandıran tasarımı, giriş bölümünde çok daha geniş bir alan etkisi bırakıyor. İstinye Park site içinde bulunan konut projesi 250 m²’lik bir alanı kapsıyor.
Dubleks konut projesinde ilk adım olarak üst kata çıkan mevcut merdiven kaldırıp, yönü değiştirildi. Merdiven, birbirinden bağımsız duvara monte edilmiş konsol basamaklardan oluşturuldu. Merdivenin yanı başında yer alan heykel ve hemen arkasındaki aydınlatmalı onix mermer duvar, mekânda dikkat çekici bir algı yaratıyor. Salon bölümündeki yemek ve oturma alanı, ortamdaki modern mobilyalar ve diğer objelerle bütünlük sağlayacak biçimde çift taraflı separatörle bölündü. Mermer TV duvarı ve tavandaki fuga detaylar, salondaki genişlik hissini destekleyecek biçimde uygulandı. Salon ve üst kat yatak odaları için modernize edilmiş art deco stili kullanıldı. Çamaşır odasının hemen yanında küçük bir sauna konumlandırıldı. Beş yıldızlı bir otelin lüksü ile bir aile evinin sıcaklığını birleştiren tüm unsurlar, bu projede bir araya getirilip, kullanıcısına üst düzeyde konforlu bir ortam sağladı.
YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER