RAWDA HOTEL EDREMİT

İŞVEREN

Rawda Hotel

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Edremit, Balıkesir

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Cemile Birlik, Damla Erbay Demirel, Mustafa Çavuş, Doğan İmamoğlu
Masmavi Ege Denizi’nin hemen yanı başında, keyifli, renkli ve sıcak ortamıyla Rawda Hotel Edremit.

Rawda Group’a ait Balıkesir Edremit Körfezi, Altınoluk’ta denize sıfır konumdaki oldukça samimi ve keyifli oteli, 69 standart, 16 süit odasıyla toplam 85 odadan oluşuyor. Rawda Bakırköy Hotel projesi tasarım ve uygulaması da, Yapı Stüdyo Mimarlık imzası taşıyor. Altınoluk yöresini anımsatan çizgilerin tasarıma yansıtıldığı projede; iki ayrı lobby alanı ile denizin hemen yanında bulunan biri açık ve diğeri kapalı şekildeki iki adet restoran bölümü bulunuyor.

Resort otelin Lobby bölümünden, odalara geçilen koridoru başındaki kapının iki yanında, yörede yetişen zeytin ağaçlarına atıfta bulunulan zeytin dalları hemen göze çarpıyor. Otel genelindeki ortak kullanım alanlarında Orta Doğu kültürünü yansıtan esintiler, modernize edilmiş klasik mimari çizgilerle birleştirilerek başarılı biçimde günümüze uyarlandı. Odalarda modern mimari çizgilerin bulunduğu ağırlıklı ahşap görünüm ile samimi ve renkli bir hava yaratıldı. Otel konuklarını kendini evinde hissettirecek konfor ve sıcak ortam tüm odalarda kendini etkin biçimde hissettiriyor.

YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER