BOSTANCI EVİ

İŞVEREN

Özel Şahıs

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Caddebostan, İstanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Mustafa Çavuş,Doğan İmamoğlu
Bağdat caddesi üzerinde yer alan 2 katlı apartman dairesi,  mevcut eşyalar korunarak, daha modern bi hale kavuşturulmuştur. Tasarlanan metal - mermer tv ünitesi ile hem yemek bölümü separe edilmiş, hem de mekana alan derinliği kazandırılarak şeffaf bir geçiş sağlanmıştır.
Koyu renk ahşap kullanılarak uygulanan tavanla, mekanın ağırlığı korunurken modernlikten de uzaklaşılmamıştır. Merdivende,  rıhtsız basamaklar tercih edilerek daha hafif bir görüntü elde edilmeye çalışmış, metal ve cam tercihleri ile de yalın bir görüntü elde edilmiştir.
YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER