KURTSAN HOLDİNG

İŞVEREN

Kurtsan Holding A.Ş.

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Bağcılar, İstanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Mustafa Çavuş,Erdoğan Akın, Evren Deniz, Doğan İmamoğlu
Modern ofis ortamının, sosyal alan ile birleşimi çalışma saatlerini keyifli hale getirdi.

Kurtsan Holding, Otacı markası ile bilinen ürünleri üretiyor ve pazarlıyor. İstoç Burak Plaza’da yer alan Kurtsan Holding genel merkez ofisi; 800 m²’lik kullanım alanına sahip açık ofis, yönetici odaları, sosyal ve rekreasyon alanlarına sahip.
Kurtsan Holding ofis genelinde sarkıt olarak kullanılan ve ses izolasyonunu sağlayan akustik latalar kullanıldı. Zeminde brüt beton tercih edildi. Ofis girişinde karşılama bankosu arkasının tamamı, ışıklı barisörlü olarak düzenlendi.

Karşılama alanında küçük bir bekleme alanı konumlandırıldı. Toplantı odası karşısında Otacı ürünlerinin sergilendiği bir teşhir alanı yaratıldı. Bu alan markanın kurumsal kimliğini ve ürün çeşitliliğini yansıtan özelliği ile marka değerini yükseltmeye katkı sağladı. Yönetici ofisi, binanın ışık alan kasımında yer aldı ve içerisinde gizli kanat kapı ile ayrılan bölümde giyinme, duş ve wc’ ye yer verildi. Açık ofis alanları, kat içerisine dağıtılarak, dinamik ve sıkıcılıktan uzak bir ortam yakalandı. Sosyal alan zemininde mozaik yer karoları kullanıldı. Bu alan ve kullanılan büyük ahşap masa, şirket çalışanlarının öğlenleri yemeklerini yedikleri, çay ve kahve molaları vererek dinlendiği, doğum günü gibi kutlamaların yapıldığı toplanma alanı olarak sıkça kullanılıyor. 

YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER