PROJECT HOUSE

İŞVEREN

PH Reklam ve Danışmanlık San.Tic.A.Ş.

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Maslak, Istanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Aykut Mete, Nagihan Güneşer
Tahmin edilemeyenin gerçekleştirildiği çizgi dışı, gizli bir dünya, Project House.

Project House’ un çalışma ortamı beklentileri doğrultusunda konsept tasarım ve uygulaması gerçekleştirildi. Projede işlevselliği yüksek, sosyal alanları bulunan, sıcak çalışma ortamı yaratan bir tasarım ve uygulama olmasına özen gösterildi. Çalışanlarına oldukça renkli, eğlenceli ve hareketli ortamda motivasyonlarını yükselten 1200 m² bir alan sunan Project House, Maslak Sun Plaza -4. ve -5. katta yer alıyor.

Öncesinde de zeminin tamamı mermer kaplı alanın üst katında, geniş çalışma kapasitesine sahip work station ofisler ve müdür odaları bulunuyor. Ofis katındaki koridorlarda eğik duvarlarda çizgi dışı bir tasarımla, perspektif ve derinlik algısı yaratılarak, mekân oldukça dinamik bir hale getirildi. 8 metre yüksekliğindeki duvarlarla çevrili geniş zemin kat alanında ise, çalışanların mola verebileceği, aynı zamanda sosyal aktivitelerin de gerçekleştirildiği sıcak atmosfere sahip ortam yaratıldı. Tribün şeklindeki oturma alanında, klavye tuşlarını temsil eden minderler sayesinde etkileyici bir görünüm sağlandı. Tribünün hemen karşı duvarı, ses yalıtımı sağlayan panellerle desteklendi ve dev bir sunum ekranı yerleştirildi. Alanın sağ tarafındaki boş duvar ise; Project House’un kurumsal logosunu tamamlayan soyut ağaç tasarımıyla hareketlendirildi. 

YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER