RENK MOBİL

İŞVEREN

Renkmobil bilişim ltd. şti.

MİMARİ HİZMET

Proje Tasarımı ve Uygulaması

LOKASYON

Kozyatağı, Istanbul

PROJE EKİBİ

Doruk Erbay, Aykut Mete, Mustafa Çavuş,Nagihan Güneşer
Renkli, eğlenceli, genç, dinamik ve keyif dolu ofis ortamı Renk Mobil’de yaşanıyor.

Kozyatağı Nida Kule’ de bulunan 800 m²’lik ofis katı, Renk Mobil Bilişim şirketine özel konsept tasarım ve uygulama ile düzenlendi. Oldukça genç ve kalabalık çalışma ekibine sahip Renk Mobil’in, teknolojik duruşuna gönderme yapılan projede; renkli ve dinamik ortama sahip bir çalışma alanı yaratıldı. Ofiste yönetici odaları, açık çalışma alanları ve keyifli sosyal alanlar dikkat çekiyor. Karşılama bankosu alanından itibaren, şirketin genç çalışanlarına özel ve kurumsal kimliği yansıtan renkli unsurlar ilk bakışta göze çarpıyor.

Renk Mobil’in özel isteği doğrultusunda, daha az sıklıkta kullanılan toplantı alanının bir yanına play station oyun konsolu eklendi. Ofis genelinin tüm zemininde 2tech2 zemin kaplama ürünü ve tavanda ses yalıtımı sağlayan ahşap latalar kullanıldı. Ofisin belli bölümlerinde renkli ve dinamik görünümü destekleyen pvc ve metal bölmeler konumlandırıldı. Açık ofis tasarımının uygulandığı şirketin tüm alanları, keyifli ve motivasyonu yükseltmeye uygun çalışma ortamı yaratıyor. Gün boyu yoğun çalışma ortamından sıkılan çalışanların bir araya geldiği sosyal alan, Renk Mobil’in kalbinin attığı noktaya dönüştürüldü. Şirketin adıyla özdeş kurumsal kimliğine uygun teknolojik ve eğlenceli çalışma ortamı, Renk Mobil’in çalışanları için hayal ettiği beklentileri tüm konforuyla karşıladı.

YAPI STÜDYO, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren YAPI STÜDYO, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.
BENZER PROJELER