Kafe / Restoran İç mimari projeler

İşletmenin ruhunu yansıtan, aynı zamanda ona kendine özgü kimlik kazandıran ve bir diğerini tekrar etmeyen özgün tasarımları ile Yapı Stüdyo Mimarlık, farklı bakış açısı ve fikirleriyle mekânlara özgün bir ruh katıyor.

Yoğun iş stresinden, şehrin kalabalığından uzaklaşmak ya da bir kutlama yemeği yemek için ambiyansıyla etkileyici ve dinlendirici mekânlar günümüzde oldukça büyük ilgi görüyor. Bu nedenle, yeni açılmış bir cafe ya da restoranın, marka değerini ve bilinirliliğini artırmak için, iç mimari tasarım tahmin edilenden çok daha büyük oranda önem taşıyor.

Yapı Stüdyo Mimarlık ele aldığı projede bir cafe ya da restoranı, müşteri memnuniyeti ve konforu açısından doğru analiz ederek tasarımlarını yaratıyor. Yemek yenen bir mekânda bulunması gereken uygun mimari ile yapı elemanlarını doğru biçimde uygulanmasına özen gösteriyor.


Tasarım sonrası planlama ve uygulama aşamalarında müşteri odaklı düşünerek hareket etmeyi ilke edinen Yapı Stüdyo Mimarlık, projede kullanılacak yapı elemanlarının dayanıklılığına, kalitesine ve aynı zamanda ekonomik oluşuna önem veriyor. Uygulamada kullanılacak yapı elemanlarını uzun süreli kullanıma yönelik, dayanıklı materyaller arasından seçmeye ayrı biçimde özen gösteriyor. Ayrıca projenin zamanında ve kusursuz biçimde teslimi de şirket ilkelerinin ilk sırasında yer alıyor.

Estetik, şık ve özgün tasarımlarıyla cafe, restoran iç mimari projeler yaratan ve uygulayan Yapı Stüdyo Mimarlık; mekânlara samimi, sofistike değerler katmaya ve bu özelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Mekânın marka değerini yükseltecek özellikleri tasarıma dâhil ederek, içinde bulunanlara konforlu bir ortam deneyimi yaşatıyor. 

KAFE PROJELERİMİZ
Yeni bir projeniz mi var?
Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje Formumuzu doldurmanız yeterli...
YAPI STÜDYO MİMARLIK
İNŞAAT ve PROJE YÖN. LTD ŞTİ

Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. Seba Ofis Bulvar No:21 B12 
34396, Sarıyer, ISTANBUL

Tel: +90 (212) 215-6035
Fax: +90 (212) 215-6033
Email: [email protected]