Konut, Villa İç mimari projeler

Vizyon sahibi ortamlar yaratan Yapı Stüdyo Mimarlık; ihtiyaca, işlevselliğe ve kurumsal kimliğe uygun ofis ve ticari işletme projelerini hayata geçirmeyi büyük bir heyecanla sürdürüyor.

Ofis içi mimari projelerindeki başarısı ile sektörde adını sıkça duyuran Yapı Stüdyo Mimarlık; mimari estetiğin ve işlevselliğin ön planda tutulduğu tasarımlarla ofis ortamları yaratıyor. Çalışanların beklentilerini karşılayan ofis projeleri üretiyor. Uzun saatler harcanan ofis ortamlarının özellikle sıkıcı ve kasvetli havasını dağıtan, çalışanlara motivasyon sağlayan sosyal alanlar yaratarak, geleneksel ofis mimarisi çizgisini üst bir boyuta taşıyor.

Yaratılan tasarımlarda ofis ortamlarının, uzun ve stresli çalışma koşullarından arındırıldığı, çalışanların motivasyon ve konsantrasyonun yükseltildiği mekânlara dönüşmesi ön planda tutuluyor. Özellikle çalışan odaklı tasarımlarda, genişlik ve derinlik algısı yüksek ortamlar yaratılarak; uzun saatler boyunca konforlu ve verimli çalışma ortamı yakalanıyor. Kasvetli çalışma ortamlarının sıkıcı havası, ferah ofis ortamı sayesinde dağıtılmış oluyor. 
Yapı Stüdyo Mimarlık tasarım ve uygulama ekibinin büyük bir titizlik ve dikkatle yarattığı ofis tasarımları, ofis yaşam alanlarındaki kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikleri bir arada bulunduruyor.

Ofis tasarım ve uygulama süreçlerinde kullanılan yapı elemanları, aşırı kullanıma bağlı yıpranmadan doğan işletme maliyetlerini yükselten kalemlerdir. Yapı Stüdyo Mimarlık, tam da bu noktada müşterilerinin uzun vadede tasarruf etmesini sağlayan yapı ve mobilya ürünleri kullanmaya özellikle dikkat gösteriyor.

İşletmenin gerçekleştirdiği ticari faaliyete uygun ofis tasarımları ile kurumsal kimlik bütünlüğü sağlanırken, görselliğiyle de dikkat ve beğeni toplayan ofisler yaratılıyor. Müşterilerin ofis ortamları için talep ettiği tüm unsurları tasarım aşamasında titizlikle dikkate alan Yapı Stüdyo Mimarlık; ofis tasarımlarında dinamik, renkli, çarpıcı, teknolojik ve sosyal ortamlar yaratarak ofis tasarım ve uygulamalarına farklılık katan imzasını bir kez daha atıyor.
Yeni bir projeniz mi var?
Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje Formumuzu doldurmanız yeterli...
YAPI STÜDYO MİMARLIK
İNŞAAT ve PROJE YÖN. LTD ŞTİ

Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. Seba Ofis Bulvar No:21 B12
34396, Sarıyer, ISTANBUL

Tel: +90 (212) 215-6035
Fax: +90 (212) 215-6033
Email: [email protected]